היפנוזה לחרדה חברתית

הצגת הודעה בפורום פורום היפנוזה
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: דר הירשפלד

היפנוזה לחרדה חברתית   

מאת:  eddencs    Sep 19, 2015  ||  15:55

שלום! אני בן 18 (עוד מעט 19) ויש לי חרדה חברתית. אני לא רוצה להיכנס להגדרה אז אני פשוט אגיד מה אני מרגיש - על פניו אני אדם חברתית שאוהב אנשים ושונא להיות לבד, אבל ברגע שאני נכנס לסיטואציה ש"מפעילה" את החרדה כאילו יש מחסום למוח שלי. אני מתקדם אבל המוח נשאר מאחור ואין לי מושג מה לעשות. אני יכול לתרגל עם עצמי בבית סיטואציות כאלה כמה שבאלי, לעשות תרגולים עם חברים (שקשה לי מאוד להשתמש במילה הזאת) לדמיין איך אני מתחיל עם בחורות ומה אני אומר, אבל כשאני ממש שם המוח שלי כאילו לא נמצא.

הייתי בכמה טיפולים פסיכולוגיים ובכולם הגעתי למסקנה אחת - משהו קרה בעבר, או תהליך או מקרה אחד ספציפי שפשוט גרמו לזה.

למשל - אני יכול לספר על מקרים שקרו לי בתקופת בית הספר וממש להגיד באיזו שנה כל דבר קרה, חוץ מכיתה ח'. כאילו השנה הזאת נמחקה ויש סיטואציות ספציפיות שממש ישבתי עם עצמי כדי להיזכר בהן שהן קרו בכיתה ח'.
הזיכרון שלי אף פעם לא היה משהו טוב או חזק.

השאלה שלי היא כזאת: יש אפשרות להשתמש בהיפנוזה כדי להבין מה קרה בעבר שגרם לחרדה ואולי בעזרת המידע הזה למצוא פיתרון? אולי זה בכלל לא משהו שקרה בעבר וזאת בעצם סוג של מחשבה שנתקעה לי בראש ואני לא מודע אליה?

אם כן, אני אשמח לדעת במה זה כרוך, מה המחיר והזמן שצריך להשקיע בזה.

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
היפנוזה לחרדה חברתית   eddencs   > אתה נמצא כאן
  Sep 19, 2015 | 15:55
• 
חרדות   דר הירשפלד
  Oct 28, 2015 | 10:06

מקרא:   ללא תוכן ° הודעה חדשה New Message
לחיצה על העיגול תוביל לפתיחת ההודעה בעמוד נפרד
  המרכז להיפנוזה רפואית          רחו' טשרניחובסקי 24 כפר סבא           טלפון:  7415331- 09               hipnosa@hipnosa.com
הצהרת נגישות